En
Ua
Ru
Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві | Стоматологія і Імплантація | +38 050 332 60 87
Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві
Стоматологія і Імплантація | +38 050 332 60 87

Імплантація, лікування, реставрація та відновлення зубів

Київ, вул. Червонопільська, 2Г | Метро "Мінська"
contact@dental-studio.kiev.ua
Пломбування зубів і зубних каналів в Києві | Стоматолог Любомир Прокоп'юк

Стоматолог імплантолог Любомир Прокоп'юк для пломбування зубів використовує композитні матеріали:
- Хімічного затвердіння (евікрол, дегуфіл, комполайн, альфадент)
- Світлового затвердіння (валюкс плюс, альфадент гібрид, геркулайт, глаціер, жде-флоу)

Для прокладок використовуються гідроокіскальціймісткі препарати (лайф і дженлайн), склоіономерні цементи (іонобонд, іоносіл, кетак, мирон, вітрімер, вітрібонд).

Стоматолог імплантолог Любомир Прокоп'юк використовує метод безпосереднього пломбування: композити світлового затвердіння вносяться в порожнину зуба після обробки адгезивной системою. При пломбуванні зубів використовється кофердам. Тільки при глибокому карієсі використовується гідроокіскальціймісткі препарати, накладаючи їх на дно порожнини точково. З адгезивних систем використовується система "Стей", "Солобонд", "Оптібонд", "Сінгелбонд".

Для пломбування каналів стоматолог імплантолог Любомир Прокоп'юк використовує цинкоксидні цементи (ендометазон, каріосан, дексоденд), йодоформмісткі матеріали (крейдодент), гідроокіскальціймісткі матеріали для тимчасового пломбування (фосфодент), фосфат-цементи при підготовці кореня до резекції кореня (адгезор-файн).

При знятті каменю часто проводиться прішліфовка кореня і закритий кюретаж ясен турбіною з спеціальним бором. Після завершення проводиться медикаментозна обробка.

Пломбування зубів і зубних каналів в КиєвіПломбування зубів і зубних каналів в КиєвіСтоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві © 2016-2017