En
Ua
Ru
Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві | Стоматологія і Імплантація | +38 050 332 60 87
Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві
Стоматологія і Імплантація | +38 050 332 60 87

Імплантація, лікування, реставрація та відновлення зубів

Київ, вул. Червонопільська, 2Г | Метро "Мінська"
contact@dental-studio.kiev.ua
Стоматолог імплантолог Любомир Прокоп'юк в Києві

Стоматолог імплантолог Прокоп'юк Любомир Тарасович народився 2 березня 1969 року в Калуші, Івано-Франківської області.

У 1985 році закінчив з відзнакою Калушську ЗОШ №1. Того року вступив в Івано-Франківський медінститут на стоматологічний факультет, який у 1990 році закінчив з відзнакою. Навчання продовжив в клінічній ординатурі за спеціальністю "Загальна стоматологія" при кафедрі дитячої стоматології Івано-Франківського медінституту (роки навчання - 1990-1992). У цей період, окрім виконання навчальної програми займався проблемами нейростоматологіі і щелепно-лицевої хірургії, для чого був відправлений на кафедру щелепно-лицевої хірургії в Донецький медінститут.

З 1992 року по 1993 рік працював завідувачем стоматологічного відділення Лисецької Центральної Районної Лікарні при цьому поєднував роботу з професією лікаря протезиста. Там же виконував роботу районного стоматолога Тисменецького району.

У 1993-1994 роках працював головним лікарем підприємства "Біополюс Плюс".

У 1994 році вступив на роботу в Івано-Франківське відділення "Промінвестбанку", де займався оснащенням і організацією роботи банківської поліклініки, спочатку на посаді фахівця банку, пізніше головного лікаря банківської поліклініки. Після того, як стоматологічна поліклініка була передана в оренду підприємству "Асклепій" в 1996 році перейшов на роботу в підприємство на посаду лікаря протезиста.

У 1996 році вступив на посаду лікаря-стоматолога в Київський Головний Інститут Об'єднання "УкрНДІагропроект".

З 2003 року займається приватною практикою.

Ліцензія стоматолога імплантолога Любомира Прокоп'юкаСертифікати стоматолога імплантолога Любомира Прокоп'юкСертифікати стоматолога імплантолога Любомира Прокоп'юкСертифікати стоматолога імплантолога Любомира Прокоп'юкСертифікати стоматолога імплантолога Любомира Прокоп'юкСтоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві © 2016-2017