En
Ua
Ru
Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві | Стоматологія і Імплантація | +38 050 332 60 87
Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві
Стоматологія і Імплантація | +38 050 332 60 87

Імплантація, лікування, реставрація та відновлення зубів

Київ, вул. Червонопільська, 2Г | Метро "Мінська"
contact@dental-studio.kiev.ua
Лікування пародонтозу в Києві | Стоматолог Любомир Прокоп'юк

Прекрасний результат комплексного лікування пародонтозу дає використання хірургічних методик, що здійснюються стоматологом імплантологом Любомиром Прокоп'юком.

У післяопераційному періоді хворим виготовляються тимчасові шини на півтора - два місяці. Пізніше протезіруют шинірующими протезами (спаяні коронки і бюгельні знімні протези).

Кожні 3-6 місяців проводиться курс консервативної терапії. Це дозволяє зупинити резорпцію кістки на 1/2 і навіть на 2/3 довжини кореня в декількох випадках з важкою формою генералізованого пародонтиту.

Консервативна терапія лікування пародонтозу полягає у введенні імуномодуляторів і біостимуляторів (алое, тимоген) в комплексі з остеотропними антибіотиками (лінкоміцин, кліндоміцін, делацін) в перехідну складку і полосканнями рослинними відварами і настоями в домашніх умовах.

При клаптевих операціях використовувалися остеопластичні матеріали: синтетичний ГАП + 50% ТКФ фірми "Кергап", а також автоком.

Дуже часто прооперовані пародонтичні зуби стоматолог имплантолог Любомир Прокоп'юк обрізає по висоті, щоб зменшити травматичне плече і використовує, як опору для внутрішньокореневих вкладок з кнопковим замками окремо або в балці. Після чого виготовляється пластинчастий або бюгельний протез з кнопковим замком.

Використання кнопкових замків на окремих корінцях і на балці дозволяє виготовляти пластинчасті і бюгельні протези на верхній щелепі з відкритим небом, що дозволяє пацієнтам почувати більше смакових відчуттів і завдає менше дискомфорту. Особливо ці види протезів актуальні для пацієнтів зі збільшеним блювотним рефлексом.

Резорбіровані, навіть на 1/2 коріння, після відповідної хірургічної підготовки і консервативної підтримуючої терапії дають хороші віддалені результати при використанні даних протезів. Оскільки мають зменшене травматичне плече і добре шинуються.

Лікування пародонтозу в КиєвіЛікування пародонтозу в КиєвіЛікування пародонтозу в КиєвіЛікування пародонтозу в КиєвіЛікування пародонтозу в КиєвіЛікування пародонтозу в Києві

Лікування пародонтозу в Києві

Лікування пародонтозу в Києві

Лікування пародонтозу в Києві

Лікування пародонтозу в Києві

Лікування пародонтозу в Києві

Лікування пародонтозу в Києві

Стоматологічна Студія Любомира Прокоп'юка в Києві © 2016-2017